Biobellinda Ücretsiz Üyelik Sayfası - Biobellinda Nedir
Bu sayfa Biobellinda Grup Koordinatörü Ayşegül Sarıkaya'ya ait bir sayfadır.
Bu sayfa Biobellinda Grup Koordinatörü Ayşegül Sarıkaya'ya ait bir sayfadır.

BioBellinda Hakkında

Misyonumuz

Profesyonel ekibiyle dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeye devam etmek, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek, satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

% 100 yerli sermaye olan BioBellinda markasını çok katlı pazarlama sistemiyle sadece ülkemizde değil tüm Dünya’da aranan ve tanınan bir marka haline getirmek.

Değerlerimiz

Başarının ve gücün birlik ve beraberlikle mümkün olabileceğini unutmadan insani değerlere sahip çıkarak her zaman dürüst, adil ve tutarlı davranmak temel ilkelerimiz arasındadır. Kurumumuzun kendi ile bağdaştırdığı ve sloganımız haline gelen ‘‘ Dinamik yapı Adil paylaşım ‘’ esası kurum kimliğimizde bizi tanımlamaktadır.

Yaptığımız her işte her zaman ve her yerde şeffaflık ve dürüstlüğün maddi kazançların yanında manevi olarak da tatmin sağlayacağına inanıyoruz.

Tarihçemiz

%100 Türk sermayesiyle Türkiye’nin en önemli doğrudan satış ve e-ticaret firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen BioBellinda A.Ş., yaklaşık 20 sene önce kurularak ürünlerini, kalite ve doğallık arayışında olan kitlelerle buluşturmuştur. Zamanla artan, kozmetik ve temizlik kategorisindeki geniş ürün yelpazesi ile herkesin ihtiyaçlarını karşılayan ve kazançlı iş fırsatı sunan BioBellinda A.Ş., 2013 yılında BioBellinda GMBH’ı kurarak Almanya ile Avrupa temellerini atmıştır.

Gerek Türkiye gerekse yurt dışında yakaladığı art arda başarılarla birlikte 2015 yılı itibarıyla Belçika, Fransa, Danimarka, Hollanda, İsviçre, İsveç ve Avusturya ülkelerinde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün BioBellinda A.Ş. online satış kanalı ile Türkiye’de geniş kitlelere ulaşırken aynı zamanda 400 binden fazla satış danışmanı ile 14 ülkede faaliyet göstermekte ve milyonlarca yaşamı küçük ve doğal dokunuşlarla güzelleştirmektedir.

Hedeflerimiz

Hedefimiz: Doğallığın Merkezi Olmak

BİOBELLİNDA profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi hedeflemiştir. Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir. Bu düşünceler doğrultusunda farklı ürün grupları ve çeşitleri oluşturarak satış sistemini desteklemektedir. Hedeflerimiz tamamen yerli bir üretim olan BioBellinda markasının çok katlı pazarlama sistemi ile sadece ülkemizde değil tüm Dünya da aranan ve tanınan bir marka olması yönündedir. Bulunduğumuz sektörde her ürünümüz için çevreye duyarlı olabilmek ve değişen Dünya’ya gelişen bir temizlik anlayışı eklemektir. Bu süreç içerisinde AR-GE ekibimiz ile Temizlik, Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünlerinde de ürün yelpazemizi genişletmek üzere yapmış olduğumuz çalışmalar devam etmekte olup, üretim tesisimizde üretilerek bünyemize dahil edilmektedir.

Gerçek temizlik doğayı kirletmeyen temizliktir. . .

Biobellinda Çevre Dostu Yaklaşım

Biz BioBellinda olarak; ürünlerimizin tüm yaşam döngüsü boyunca doğa adına sorumluluk almamız gerektiğini düşünüyor ve bu büyük değer zincirinde hammadde alımından ürünlerimizi kullanan sizlerin; yemek pişirirken, temizlik yaparken harcadığı enerjiye ve suya kadar iyileştirme süreci içerisine girmeyi planlıyoruz.

Peki biz üreticiler olarak müşterilerimize hem çok memnun olacakları hem de doğayı kirletmeyen ürünler sunamaz mıyız?

İşte BioBellinda olarak yola çıkışımızda kendimize sorduğumuz en önemli sorulardan biride bu, bu gün gelinen nokta, tüm sektörün ve kullanıcıların doğal ve organik ürün arayışında olması, çevre bilincinin hızla yükselmesi gerçeği, yıllar önce ki erken ve doğru yönelişimizin ispatıdır.

Bizler bu sorumluluk kapsamında her açıdan sürdürülebilir çözümler üretmek bir yandan, BioBellinda ailesi olarak büyürken, diğer yandan da dünyanın doğal kaynaklarının korunmasını sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmeye çalışıyoruz.

Tükenmeye yüz tutan doğal kaynakların korunup yeniden canlandırılması bilinciyle tedarik zincirimizden, ürünlerimizin size ulaşma şekli olan kargolama işlemine kadar her süreçte bu mantıkla hareket etmekteyiz.

Kendi üretim sürecimizi Çevre güvenliği sistemi ile taçlandırmak tek başına çözüm değil! Biz birlikte çalıştığımız diğer firmaları da bu bilince uymaya zorluyor, onları çevreyi kirletmeme sürecimizde çözüm ortağı yapıyoruz.

Tedarikçilerimizi (hammadde, ambalaj ve benzeri alımlar yaptığımız firmalar) seçerken bize doğal kaynaklı hammadde tedariğinde sıkıntı yaşatmayacak olması, çevre güvenliği sistemine sahip olması, geri dönüşümlü ambalajlar kullanması vb. kriterlerini öncelikle baz alıyoruz, Ar-Ge çalışmalarımız sırasında üzerinde çalışılan ürünün performansından sonra doğaya etkisine bakıyoruz, üretimimiz sırasında oluşan katı-sıvı atıklarımızı Çevre bakanlığından izinli arıtma tesislerine veriyoruz, ürünlerimizi ambalajlamada kullandığımız malzemelerin geri dönüşümlü olmasına dikkat ediyoruz.

Tüm bunlar yapılabileceklerin yanında deryada damla “Doğayı kirletmeyen temizlik” prensibimiz çerçevesinde daha büyük hedeflerimiz var. Ürünlerimizin çevrede bıraktığı ayak izlerini her geçen gün azaltacak, çocuklarımıza daha yaşanası bir çevre bırakabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız.

PEKİ NEDEN ADI BİOBELLİNDA?

Bio = doğal saf demek

Bellinda = temiz akan su demektir.

Adı, Arapça ve Farsçadan gelmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?